Skrót

http://parafiapaszyn.sacz.pl — Parafia Paszyn

Ostatnia aktualizacja — 18:27:03 (0 sek temu)
Następna aktualizacja — 18:27:03
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony101301204541101484805319
Hosty IP110308411299294953
Unikalne wizyty11030112015273100045
Unikalne sesje22040196539539275648
Odsłon na użytkownika10.013.00.04.00.24.16.68.0
Sesji na użytkownika2.02.00.01.30.21.82.62.8
Wizyt na host IP1.01.00.01.00.21.31.21.1

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Wed, 20 Mar 2019 18:27:05)
Odsłony10
Hosty IP1
Unikalne wizyty1
Unikalne sesje2
Odsłon na użytkownika10.0
Sesji na użytkownika2.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony12
Hosty IP3
Unikalne wizyty3
Unikalne sesje4
Odsłon na użytkownika4.0
Sesji na użytkownika1.3
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony4541
Hosty IP841
Unikalne wizyty1120
Unikalne sesje1965
Odsłon na użytkownika4.1
Sesji na użytkownika1.8
Wizyt na host IP1.3
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony101484
Hosty IP12992
Unikalne wizyty15273
Unikalne sesje39539
Odsłon na użytkownika6.6
Sesji na użytkownika2.6
Wizyt na host IP1.2
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony805319
Hosty IP94953
Unikalne wizyty100045
Unikalne sesje275648
Odsłon na użytkownika8.0
Sesji na użytkownika2.8
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2019-03-1400:00:00
2019-03-15
2019-03-16
2019-03-17
2019-03-18
2019-03-19
2019-03-2000:01:37

Głębia

11
91

Kraje

Poland10

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats