Skrót

http://letsbless.blogspot.com/ — Lets Bless

Ostatnia aktualizacja — 07:24:37 (0 sek temu)
Następna aktualizacja — 07:24:37
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony008254138728116401
Hosty IP00822312212555711
Unikalne wizyty00822312313586334
Unikalne sesje00823312716597398
Odsłon na użytkownika0.00.01.01.11.21.15.42.6
Sesji na użytkownika0.00.01.01.01.11.01.21.2
Wizyt na host IP0.00.01.01.01.01.01.11.1

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony8
Hosty IP8
Unikalne wizyty8
Unikalne sesje8
Odsłon na użytkownika1.0
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Fri, 15 Dec 2017 07:24:37)
Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony25
Hosty IP22
Unikalne wizyty22
Unikalne sesje23
Odsłon na użytkownika1.1
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony138
Hosty IP122
Unikalne wizyty123
Unikalne sesje127
Odsłon na użytkownika1.1
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony7281
Hosty IP1255
Unikalne wizyty1358
Unikalne sesje1659
Odsłon na użytkownika5.4
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony16401
Hosty IP5711
Unikalne wizyty6334
Unikalne sesje7398
Odsłon na użytkownika2.6
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2017-12-0900:01:00
2017-12-1000:00:00
2017-12-1100:00:00
2017-12-1200:00:00
2017-12-1300:00:00
2017-12-1400:00:00
2017-12-15

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats