Skrót

http://letsbless.blogspot.com/ — Lets Bless

Ostatnia aktualizacja — 00:03:52 (2 sek temu)
Następna aktualizacja — 00:03:53
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony006396171646414938
Hosty IP0051628913755474
Unikalne wizyty0051628914766088
Unikalne sesje0051729017857110
Odsłon na użytkownika0.00.01.22.42.91.94.42.5
Sesji na użytkownika0.00.01.01.11.21.01.21.2
Wizyt na host IP0.00.01.01.01.01.01.11.1

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony6
Hosty IP5
Unikalne wizyty5
Unikalne sesje5
Odsłon na użytkownika1.2
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Sun, 22 Oct 2017 00:03:54)
Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony39
Hosty IP16
Unikalne wizyty16
Unikalne sesje17
Odsłon na użytkownika2.4
Sesji na użytkownika1.1
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony171
Hosty IP89
Unikalne wizyty89
Unikalne sesje90
Odsłon na użytkownika1.9
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony6464
Hosty IP1375
Unikalne wizyty1476
Unikalne sesje1785
Odsłon na użytkownika4.4
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony14938
Hosty IP5474
Unikalne wizyty6088
Unikalne sesje7110
Odsłon na użytkownika2.5
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2017-10-1600:03:16
2017-10-1700:00:00
2017-10-1800:00:00
2017-10-1900:00:00
2017-10-2000:00:47
2017-10-2100:00:06
2017-10-22

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats