Skrót

http://letsbless.blogspot.com/ — Lets Bless

Ostatnia aktualizacja — 08:43:37 (1 sek temu)
Następna aktualizacja — 08:43:39
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony1219447158669914613
Hosty IP1242748814995283
Unikalne wizyty1242748815905874
Unikalne sesje1252849519216887
Odsłon na użytkownika1.01.04.81.61.71.84.22.5
Sesji na użytkownika1.01.01.21.01.01.11.21.2
Wizyt na host IP1.01.01.01.01.01.01.11.1

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony19
Hosty IP4
Unikalne wizyty4
Unikalne sesje5
Odsłon na użytkownika4.8
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Sun, 20 Aug 2017 08:43:38)
Odsłony1
Hosty IP1
Unikalne wizyty1
Unikalne sesje1
Odsłon na użytkownika1.0
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony44
Hosty IP27
Unikalne wizyty27
Unikalne sesje28
Odsłon na użytkownika1.6
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony158
Hosty IP88
Unikalne wizyty88
Unikalne sesje95
Odsłon na użytkownika1.8
Sesji na użytkownika1.1
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony6699
Hosty IP1499
Unikalne wizyty1590
Unikalne sesje1921
Odsłon na użytkownika4.2
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony14613
Hosty IP5283
Unikalne wizyty5874
Unikalne sesje6887
Odsłon na użytkownika2.5
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2017-08-1400:00:00
2017-08-1500:01:07
2017-08-1600:00:00
2017-08-1700:00:00
2017-08-1800:00:07
2017-08-1900:00:59
2017-08-2000:00:00

Wyjścia

/1

Przeglądarki

Unknown1

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats