Skrót

http://letsbless.blogspot.com/ — Lets Bless

Ostatnia aktualizacja — 02:53:35 (0 sek temu)
Następna aktualizacja — 02:53:37
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony001538146264417168
Hosty IP00181458516085
Unikalne wizyty00181469796798
Unikalne sesje001814710397869
Odsłon na użytkownika0.00.01.06.66.43.22.72.5
Sesji na użytkownika0.00.01.01.00.81.01.11.2
Wizyt na host IP0.00.01.01.00.81.01.21.1

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony1
Hosty IP1
Unikalne wizyty1
Unikalne sesje1
Odsłon na użytkownika1.0
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Mon, 23 Jul 2018 02:53:35)
Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony53
Hosty IP8
Unikalne wizyty8
Unikalne sesje8
Odsłon na użytkownika6.6
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony146
Hosty IP45
Unikalne wizyty46
Unikalne sesje47
Odsłon na użytkownika3.2
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony2644
Hosty IP851
Unikalne wizyty979
Unikalne sesje1039
Odsłon na użytkownika2.7
Sesji na użytkownika1.1
Wizyt na host IP1.2
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony17168
Hosty IP6085
Unikalne wizyty6798
Unikalne sesje7869
Odsłon na użytkownika2.5
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2018-07-1700:00:34
2018-07-18
2018-07-1900:00:00
2018-07-2000:04:55
2018-07-2100:12:28
2018-07-2200:00:00
2018-07-23

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats