Skrót

http://letsbless.blogspot.com/ — Lets Bless

Ostatnia aktualizacja — 01:16:23 (1 sek temu)
Następna aktualizacja — 01:16:24
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony005183435688314327
Hosty IP00417211216825133
Unikalne wizyty00417211817805718
Unikalne sesje00417212921296714
Odsłon na użytkownika0.00.01.21.11.03.73.92.5
Sesji na użytkownika0.00.01.01.01.01.11.21.2
Wizyt na host IP0.00.01.01.01.01.11.11.1

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony5
Hosty IP4
Unikalne wizyty4
Unikalne sesje4
Odsłon na użytkownika1.2
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Mon, 26 Jun 2017 01:16:24)
Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony18
Hosty IP17
Unikalne wizyty17
Unikalne sesje17
Odsłon na użytkownika1.1
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony435
Hosty IP112
Unikalne wizyty118
Unikalne sesje129
Odsłon na użytkownika3.7
Sesji na użytkownika1.1
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony6883
Hosty IP1682
Unikalne wizyty1780
Unikalne sesje2129
Odsłon na użytkownika3.9
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony14327
Hosty IP5133
Unikalne wizyty5718
Unikalne sesje6714
Odsłon na użytkownika2.5
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2017-06-2000:00:00
2017-06-2100:00:00
2017-06-2200:00:00
2017-06-2300:00:00
2017-06-2400:00:00
2017-06-2500:02:54
2017-06-26

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats