Skrót

http://letsbless.blogspot.com/ — Lets Bless

Ostatnia aktualizacja — 21:33:51 (0 sek temu)
Następna aktualizacja — 21:33:51
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony0049178117317498
Hosty IP00371526126261
Unikalne wizyty00381667437007
Unikalne sesje00491677608086
Odsłon na użytkownika0.00.01.31.10.71.21.62.5
Sesji na użytkownika0.00.01.31.10.71.01.01.2
Wizyt na host IP0.00.01.01.10.81.31.21.1

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony4
Hosty IP3
Unikalne wizyty3
Unikalne sesje4
Odsłon na użytkownika1.3
Sesji na użytkownika1.3
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Wed, 14 Nov 2018 21:33:51)
Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony9
Hosty IP7
Unikalne wizyty8
Unikalne sesje9
Odsłon na użytkownika1.1
Sesji na użytkownika1.1
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony78
Hosty IP52
Unikalne wizyty66
Unikalne sesje67
Odsłon na użytkownika1.2
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.3
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony1173
Hosty IP612
Unikalne wizyty743
Unikalne sesje760
Odsłon na użytkownika1.6
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.2
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony17498
Hosty IP6261
Unikalne wizyty7007
Unikalne sesje8086
Odsłon na użytkownika2.5
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2018-11-08
2018-11-09
2018-11-1000:00:00
2018-11-1100:00:00
2018-11-1200:00:00
2018-11-1300:00:00
2018-11-14

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats