Skrót

http://letsbless.blogspot.com/ — Lets Bless

Ostatnia aktualizacja — 15:42:24 (1 sek temu)
Następna aktualizacja — 15:42:24
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony111111106121117830
Hosty IP11171485306399
Unikalne wizyty11171506507161
Unikalne sesje11160496658243
Odsłon na użytkownika1.01.01.01.61.52.11.92.5
Sesji na użytkownika1.01.01.00.90.71.01.01.2
Wizyt na host IP1.01.01.01.00.81.01.21.1

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony1
Hosty IP1
Unikalne wizyty1
Unikalne sesje1
Odsłon na użytkownika1.0
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Sun, 17 Feb 2019 15:42:27)
Odsłony1
Hosty IP1
Unikalne wizyty1
Unikalne sesje1
Odsłon na użytkownika1.0
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony11
Hosty IP7
Unikalne wizyty7
Unikalne sesje6
Odsłon na użytkownika1.6
Sesji na użytkownika0.9
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony106
Hosty IP48
Unikalne wizyty50
Unikalne sesje49
Odsłon na użytkownika2.1
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony1211
Hosty IP530
Unikalne wizyty650
Unikalne sesje665
Odsłon na użytkownika1.9
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.2
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony17830
Hosty IP6399
Unikalne wizyty7161
Unikalne sesje8243
Odsłon na użytkownika2.5
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2019-02-1100:00:00
2019-02-1200:00:00
2019-02-1300:00:00
2019-02-14
2019-02-1500:02:29
2019-02-1600:00:00
2019-02-1700:00:00

Przeglądarki

Firefox 11.01

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats