Skrót

http://letsbless.blogspot.com/ — Lets Bless

Ostatnia aktualizacja — 20:31:32 (2 sek temu)
Następna aktualizacja — 20:31:33
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony00726419229019718
Hosty IP0022038417394756
Unikalne wizyty0022038417925290
Unikalne sesje0022038519506070
Odsłon na użytkownika0.00.03.51.31.52.31.61.8
Sesji na użytkownika0.00.01.01.01.01.01.11.1
Wizyt na host IP0.00.01.01.01.01.01.01.1

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony7
Hosty IP2
Unikalne wizyty2
Unikalne sesje2
Odsłon na użytkownika3.5
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Tue, 28 Mar 2017 20:31:34)
Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony26
Hosty IP20
Unikalne wizyty20
Unikalne sesje20
Odsłon na użytkownika1.3
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony192
Hosty IP84
Unikalne wizyty84
Unikalne sesje85
Odsłon na użytkownika2.3
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony2901
Hosty IP1739
Unikalne wizyty1792
Unikalne sesje1950
Odsłon na użytkownika1.6
Sesji na użytkownika1.1
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony9718
Hosty IP4756
Unikalne wizyty5290
Unikalne sesje6070
Odsłon na użytkownika1.8
Sesji na użytkownika1.1
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2017-03-2200:00:00
2017-03-2300:00:00
2017-03-2400:00:00
2017-03-2500:00:00
2017-03-2600:00:48
2017-03-2700:01:22
2017-03-28

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats