Skrót

http://letsbless.blogspot.com/ — Lets Bless

Ostatnia aktualizacja — 18:17:24 (1 sek temu)
Następna aktualizacja — 18:17:24
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony24732437312301632936549412750
Hosty IP101329791125716975010
Unikalne wizyty111431831225817755569
Unikalne sesje1823511251734120436476
Odsłon na użytkownika22.523.112.014.813.511.43.12.3
Sesji na użytkownika1.61.61.61.51.41.31.21.2
Wizyt na host IP1.11.11.11.11.01.01.01.1

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony373
Hosty IP29
Unikalne wizyty31
Unikalne sesje51
Odsłon na użytkownika12.0
Sesji na użytkownika1.6
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Mon, 22 May 2017 18:17:25)
Odsłony247
Hosty IP10
Unikalne wizyty11
Unikalne sesje18
Odsłon na użytkownika22.5
Sesji na użytkownika1.6
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony1230
Hosty IP79
Unikalne wizyty83
Unikalne sesje125
Odsłon na użytkownika14.8
Sesji na użytkownika1.5
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony2936
Hosty IP257
Unikalne wizyty258
Unikalne sesje341
Odsłon na użytkownika11.4
Sesji na użytkownika1.3
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony5494
Hosty IP1697
Unikalne wizyty1775
Unikalne sesje2043
Odsłon na użytkownika3.1
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony12750
Hosty IP5010
Unikalne wizyty5569
Unikalne sesje6476
Odsłon na użytkownika2.3
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2017-05-1600:41:03
2017-05-1700:16:26
2017-05-1800:19:33
2017-05-1900:42:12
2017-05-2000:01:42
2017-05-2100:20:27
2017-05-2200:48:27

Głębia

17
22
42

Przeglądarki

Google Chrome 58.0.3029.96220
Firefox 53.013
Google Chrome 58.0.3029.1105

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats