Skrót

http://letsbless.blogspot.com/ — Lets Bless

Ostatnia aktualizacja — 21:29:55 (0 sek temu)
Następna aktualizacja — 21:29:55
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony11311186257417362
Hosty IP112101507726179
Unikalne wizyty112101528896906
Unikalne sesje112101539457982
Odsłon na użytkownika1.01.01.51.10.81.72.92.5
Sesji na użytkownika1.01.01.01.00.71.01.11.2
Wizyt na host IP1.01.01.01.00.71.01.21.1

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony3
Hosty IP2
Unikalne wizyty2
Unikalne sesje2
Odsłon na użytkownika1.5
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Fri, 21 Sep 2018 21:29:57)
Odsłony1
Hosty IP1
Unikalne wizyty1
Unikalne sesje1
Odsłon na użytkownika1.0
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony11
Hosty IP10
Unikalne wizyty10
Unikalne sesje10
Odsłon na użytkownika1.1
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony86
Hosty IP50
Unikalne wizyty52
Unikalne sesje53
Odsłon na użytkownika1.7
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony2574
Hosty IP772
Unikalne wizyty889
Unikalne sesje945
Odsłon na użytkownika2.9
Sesji na użytkownika1.1
Wizyt na host IP1.2
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony17362
Hosty IP6179
Unikalne wizyty6906
Unikalne sesje7982
Odsłon na użytkownika2.5
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2018-09-1500:00:00
2018-09-1600:00:00
2018-09-17
2018-09-1800:00:00
2018-09-19
2018-09-2000:00:14
2018-09-2100:00:00

Głębia

11

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats