Skrót

http://letsbless.blogspot.com/ — Lets Bless

Ostatnia aktualizacja — 18:04:36 (0 sek temu)
Następna aktualizacja — 18:04:37
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony000404104317981
Hosty IP0003034516465
Unikalne wizyty0003035917279
Unikalne sesje0003036078363
Odsłon na użytkownika0.00.00.01.30.41.31.82.5
Sesji na użytkownika0.00.00.01.00.31.01.01.1
Wizyt na host IP0.00.00.01.00.31.01.31.1

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Sun, 19 May 2019 18:04:36)
Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony4
Hosty IP3
Unikalne wizyty3
Unikalne sesje3
Odsłon na użytkownika1.3
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony4
Hosty IP3
Unikalne wizyty3
Unikalne sesje3
Odsłon na użytkownika1.3
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony1043
Hosty IP451
Unikalne wizyty591
Unikalne sesje607
Odsłon na użytkownika1.8
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.3
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony17981
Hosty IP6465
Unikalne wizyty7279
Unikalne sesje8363
Odsłon na użytkownika2.5
Sesji na użytkownika1.1
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2019-05-13
2019-05-14
2019-05-15
2019-05-1600:00:00
2019-05-1700:01:09
2019-05-18
2019-05-19

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats