Skrót

http://letsbless.blogspot.com/ — Lets Bless

Ostatnia aktualizacja — 18:29:53 (1 sek temu)
Następna aktualizacja — 18:29:53
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony006315101110817933
Hosty IP004213435116438
Unikalne wizyty004213826547244
Unikalne sesje004223836718328
Odsłon na użytkownika0.00.01.51.51.31.21.72.5
Sesji na użytkownika0.00.01.01.01.01.01.01.1
Wizyt na host IP0.00.01.01.01.01.91.31.1

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony6
Hosty IP4
Unikalne wizyty4
Unikalne sesje4
Odsłon na użytkownika1.5
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Wed, 20 Mar 2019 18:29:55)
Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony31
Hosty IP21
Unikalne wizyty21
Unikalne sesje22
Odsłon na użytkownika1.5
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony101
Hosty IP43
Unikalne wizyty82
Unikalne sesje83
Odsłon na użytkownika1.2
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.9
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony1108
Hosty IP511
Unikalne wizyty654
Unikalne sesje671
Odsłon na użytkownika1.7
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.3
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony17933
Hosty IP6438
Unikalne wizyty7244
Unikalne sesje8328
Odsłon na użytkownika2.5
Sesji na użytkownika1.1
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2019-03-1400:00:00
2019-03-1500:00:00
2019-03-1600:00:00
2019-03-1700:00:00
2019-03-1800:02:17
2019-03-1900:00:09
2019-03-20

Czas

02

Wyjścia

/2015/07/idealny-prezent-dla-przyjacioki.html?utm_source=zblogowani.pl&utm_medium=referral1
/2015/07/idealny-prezent-dla-przyjacioki.html1

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats