Skrót

http://letsbless.blogspot.com/ — Lets Bless

Ostatnia aktualizacja — 14:01:20 (1 sek temu)
Następna aktualizacja — 14:01:20
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony230707104617984
Hosty IP2306064546468
Unikalne wizyty2306065947282
Unikalne sesje2306066108366
Odsłon na użytkownika1.01.00.01.20.61.21.82.5
Sesji na użytkownika1.01.00.01.00.51.01.01.1
Wizyt na host IP1.01.00.01.00.51.01.31.1

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Tue, 21 May 2019 14:01:22)
Odsłony2
Hosty IP2
Unikalne wizyty2
Unikalne sesje2
Odsłon na użytkownika1.0
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony7
Hosty IP6
Unikalne wizyty6
Unikalne sesje6
Odsłon na użytkownika1.2
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony7
Hosty IP6
Unikalne wizyty6
Unikalne sesje6
Odsłon na użytkownika1.2
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony1046
Hosty IP454
Unikalne wizyty594
Unikalne sesje610
Odsłon na użytkownika1.8
Sesji na użytkownika1.0
Wizyt na host IP1.3
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony17984
Hosty IP6468
Unikalne wizyty7282
Unikalne sesje8366
Odsłon na użytkownika2.5
Sesji na użytkownika1.1
Wizyt na host IP1.1
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2019-05-15
2019-05-1600:00:00
2019-05-1700:01:09
2019-05-18
2019-05-1900:00:00
2019-05-20
2019-05-2100:00:00

Języki

Polish2
English2
English (United States)2

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats